Nasza oferta składa się z szerokiego wachlarza produktów stolarskich, wśród których główne gałęzie to schody drewniane oraz meble drewniane, których produkcją zajmujemy się już od wielu lat.

Oferujemy nowoczesne balustrady, których tralki mogą posiadać zdobienia metalowe elementy w kolorze chromo-nikiel lub satyna.

Oprócz schodów i mebli znajdą Państwo w naszej ofercie:

  • domy drewniane
  • altany ogrodowe
  • konstrukcje drewniane
  • hu¶tawki drewniane
  • ozdobne belki stropowe
  • oraz wiele innych

Oferujemy budowę domów drewnianych na indywidualne zamówienie klienta. Oferowane przez nas domy to w pełni funkcjonalne budynki całoroczne, zapewniające pełny komfort, a przez swe cechy ekologiczne posiadające niepowtarzalny mikroklimat, niemożliwy do uzyskania w tradycyjnym budownictwie.

Dbamy o to aby nasze produkty cechowały się wysoką jakością. Poprzez staranny dobór, dobrze wysuszonego drewna wysokiej jakości, jakie używamy do produkcji mebli i schodów oraz stosowanie najlepszych impregnatów i lakierów, nasze produkty zachowują swój atrakcyjny wygląd oraz trwałość przez długie lata użytkowania.

Dzięki dużej liczbie zleceń, jakie otrzymujemy, co pozwala nam na hurtowy zakup półproduktów, zapewniamy przystępne ceny naszych wyrobów.

W razie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu.

REALIZACJE

Schody drewniane

Inne realizacje


Janusz Kulig
ul. Spokojna 10
33-330 Grybów

email: biuro@mebleschody.pl

telefon: 608 732 605

 
 
Usługi Stolarskie Janusz Kulig - Strona główna   -   O firmie   -   Oferta   -   Kontakt - projektowanie stron www iPolska.com.pl